• ArabicDutchEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish

Hakkımızda


Avrupa standartlarına uygun şekilde üretim
Kendinizi korumak
Dünyayı korumaktır!

Türkiye’nin en büyük maske üretim fabrikası Fago Medikal San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak, 2020 Mayıs ayında “Kendini korumak Dünyayı korumaktır!” sloganıyla %100 yerli ve milli maske üretiminde ihracatta bir numara olmak adına kurulduk.
Fabrikamız 2.000 m2 alanda başladığı maske üretimine, bugün 15.000 m2’lik tesisinde devam etmektedir. Fabrikamız 50 kişilik idari personeli ve 350 çalısanıyla birlikte, günlük 3.5 milyon aylık 105 milyon adet maske üretimi yapma kapasitesi ile yüzde yüz ultrasonik, en son ve ileri teknolojiyle kurulmuş olup, tüm dünyaya maske üretip satış yapmaktadır.
Fago Medikal; hammaddeden üretime, paketlemeden depolamaya kadar tüm süreçlerde Avrupa standartlarına uygun şekilde hizmet vermektedir. Öncelikli ilkesi her daim sağlıklı, kaliteli üretim ve koşulsuz müşteri memnuniyetidir.

Fago Medikal; hammaddeden üretime, paketlemeden depolamaya kadar tüm süreçlerde Avrupa standartlarına uygun şekilde hizmet vermektedir. Öncelikli ilkesi kaliteli üretim ve koşulsuz müşteri memnuniyetidir.

4.5 Milyon

Günlük Üretim Kapasitesi

78 +

Ülkeye İhracat

15.000 m2

Üretim Tesis Alanı

100 %

Yerli ve Milli Üretim

Kalite Politikamız

- Şirketimiz ile çalışanları arasında güveni, anlayışı, memnuniyeti ve iletişimi sağlamak,
- Sağladığımız ürün ve hizmetlerde; müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak,
- Çalışanlarımızın sürekli eğitimi için gerekli kaynakları temin etmek ve sürekliliğini sağlamak,
- Güvenli, sağlıklı, verimli bir iş ortamı oluşturmak.
- Her geçen gün gelişen teknolojiye ayak uydurarak kalite gücünü oluşturan tüm çalışmalarımızı, firmanın en iyi düzeye taşınabilmesini sağlayacak şekilde, devamlı olarak kontrol altında tutmak,
- ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sisteminin etkinliğini sürekli denetleyerek ve gerekli görülen sürekli iyileştirilmeleri gerçekleştirerek uygulanabilir şartları sağlamak ve yürütmek,
- Kaliteden ödün vermeden,yurt içi ve yurt dışı pazarlarda başarılı bir şekilde rekabet etmek,
- Marka bilincimizin geliştirilmesini çalışanlarımızın ortak ve asli hedefleri içinde görmesini sağlamaktır.